Про нас

Клінінгова компанія Mega Clean

 

Чисто, швидко, якісно, ​​до блиску - саме так працює професійна команда компанії Mega Clean. Свіже повітря, прибране приміщення є важливою складовою для успішної роботи, затишку вдома, здоров'я і гарного настрою.

Прибирання вимагає регулярності і зазвичай займає більшу частину вашого часу, саме тому Mega Clean подбає про якісне прибирання вашої квартири, будинку або офісу.

Mega Clean пропонує зручні варіанти співпраці. Можливість укласти одноразовий короткостроковий договір з прибирання котеджів, квартир, або довгостроковий договір на прибирання великих приміщень, офісів і бутиків. Графік узгоджується індивідуально, підбираючи зручний час для вас.

Використовуючи найякісніші миючі засоби і професійне обладнання для прибирання, компанія гарантує вам ідеальний результат і турботу про ваших меблі та особисті речі. Види прибирання можуть бути різними в залежності від ваших потреб і ступеня забрудненості вашого приміщення.

Ви можете вибрати експрес прибирання - це оперативне прибирання ваших квартир, за кілька годин наші фахівці відновлять блиск і чистоту вашого приміщення, поки ви будете займатися своїми справами, щоб повернувшись додому відчути спокій і присвятити себе особистим справам.

Стандартне прибирання - охоплює більш широкий спектр прибирання, в який входить відновлення і чистка різних меблевих конструкцій. Для того щоб підтримувати ваше житло в ідеальному стані звичайно краще проводити таке прибирання регулярно.

Генеральне прибирання включає в себе відновлення всіх важкодоступних поверхонь, чистка кухонної техніки, миття вікон, ванної кімнати, раковина і всіх необхідних приміщень у вашій оселі.

Компанія Mega Clean забезпечить комфорт і чистоту незалежно від обраного вами типу прибирання, а доступна цінова політика приємно вас здивує і збереже не тільки ваш гаманець, а також такий дорогоцінний час.

Вибравши Mega Clean ви вибираєте ідеальний сервіс, привітний персонал, високий рівень оперативності обробки заявок, індивідуальний підхід для кожного, доступні ціни. У компанії діють постійні щотижневі знижки та акції. Також займаємося прибиранням офісів і котеджів.

Відмінний результат говорить сам про себе, якщо ви хочете зберегти ваш час і сили, Mega Clean ваш рятівник з брудом і хороший помічник для відчуття комфорту і чистоти.

 • Сертифікат на послуги клінінгової компанії

  Маємо подарунок до будь-якої нагоди:

  День народження, Новий рік і просто так — тобто до будь-якого свята.

  Оберіть свій привід та номінал подарунка

  і придбайте сертифікат за номером:

  • 097-562-92-94
  • 068-566-83-80

  І хай почнеться свято!

  Наші представництва:

  Головний офіс:
  29000 , м. Хмельницький , вул. Панаса Мирного, 31/3

 • NiKK     internet marketing agency         

  Call Now Button